Sofa Madison

Artykuł / Inspiracje

Szukasz czegoś wyjątkowego do swojego salonu? Cenisz sobie wygodą i komfort? Anders Norgaard – wybitny duński projektant zaprojektował niepowtarzalną sofę Madison. W marcu 2014 roku pojawiła się ona w salonach BoConcept. Co wyjątkowego kryje w sobie ten mebel?

Ta niesamowita sofa jest połączeniem współczesnego, modnego designu z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Dostępna w ponad dziewięćdziesięciu tkaninach oraz skórach – każdy znajdzie wariant odpowiedni dla siebie. Jak pozostałe produkty z linii sof jest ona modułowa, a więc może występować w dowolnych kształtach oraz wielkościach.

Sofa Madison – komfortowy mebel stworzony do relaksu spełniający najwyższe standardy, a przy okazji cieszący się wybitnymi walorami estetycznymi. Wiele lat badań oczekiwań i wymagań klientów pozwoliły stworzyć wyjątkową sofę. Jest ona wyposażona w elektryczny system regulujący ustawienie siedziska, zagłówka oraz podnóżka. Dzięki temu możemy dostosowywać ją zarówno do indywidualnych preferencji, budowy anatomicznej jak i najbardziej preferowanego sposobu odpoczynku. Jeden przycisk – umieszczony po wewnętrznej stronie podłokietnika – sprawi, że klasyczna z wyglądu sofa przekształci się w wygodny szezlong z oparciem na nogi oraz regulowanym zagłówkiem. To idealna opcja dla tych, którzy lubią ucinać sobie krótkie drzemki w czasie dnia, relaksować się przed TV, bądź leniwie słuchać muzyki w ulubionej pozycji.

Sofa Madison posiada różne rozwiązania techniczne dotyczące sterowania jej ustawieniami. Pozwalają one na elektryczne sterowanie siedziska, zagłówka oraz podnóżka bądź na samą regulacje ustawień zagłówka. Sofa Madison wyposażona jest w specjalny przewód zasilający bądź akumulator litowo-jonowy. Dzięki temu możemy postawić ją w dowolnym miejscu naszego pomieszczenia, nie tylko przy ścianie.

By zadbać o wygodne i komfort użytkowania zarówno poduchy, oparcia jak i siedziska wypełnione są specjalną pianką o wysokiej sprężystości. W sofach z modułami z mechanizmem regulacji zagłówka, siedzisk oraz podnóżka poduchy są twardsze niż w sofach z siedziskami regularnymi. Rama mebla została wykonana z drewna sosnowego, sklejki i płyty pliśniowej – zapewniają one wysoką jakość sofy oraz jej trwałość. W tworzeniu tego mebla pod uwagę brane były wszystkie, nawet najmniejsze detale.

Ważna informacja dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wygodą, a spokój. Sofa Madison świetnie sprawdza się w warunkach domowych gdyż nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Wszystkie jej tkaniny mogą być prane chemicznie, a poduchy posiadają specjalne pokrycie łatwe do zdjęcia oraz czyszczenia. Firma BoConcept oferuje szereg preparatów do pielęgnacji tkanin, które pomogą Wam zadbać o Wasz mebel i utrzymać go w czystości. Skóra nie wymaga specjalnego czyszczenia – wystarczy przetrzeć ją suchą ściereczką.

Dla wszystkich tych, którzy szukają czegoś gustownego oraz funkcjonalnego polecamy sofę Madison. Jest ona nie tylko ładne ale również wygodna. Mebel ten łączy w sobie wiele lat doświadczenia w projektowaniu gustownych oraz komfortowych mebli z najnowszą, dostępną na rynku technologią. Odpoczynek po ciężkim dniu pracy w końcu będzie możliwy. Zadaj o siebie i swoją rodzinę i daj im to, co najlepsze.