Modne poduszki

Artykuł / Porady

Poduszki w naszym domu potrafią zdziałać cuda. Wyjdźmy poza tradycyjne ramy i stwórzmy niezapomniana, modną dekorację. Komplety, rządki to nie to, co sprawi, że nasze pomieszczenie będzie wyjątkowe. Różnorodność i artystyczny nieład sprawi, że każda
sypialnia nabierze wigoru.
Obecnie niesamowicie modne są poduszki jednolite bądź te wzorzyste, – ale tylko z jednej strony. Ich różnorodny kształt podkreśla kedra, czyli ozdobny pasek wszyty zamiast sznura. Na czasie są również te okrągłe poduszki z jednym guzikiem, bądź prostokątne z sześcioma guzikami. Z powrotem również do łask wracają poduszki pudełkowe z bocznymi ściankami – każda w innym kolorze.
Kilka jednakowych poduszek na kanapie nie wygląda ani ładnie ani stylowo. W gruncie rzeczy komplety są najgorsze. Odpowiednio dobrana, kolorowa poduszka jest w stanie stworzyć cuda z naszych starych kanap.
Kilka niezwykłych poduszek jest w stanie sprawić, że nasze mieszkanie stanie się radosne i wesołe. W końcu to na nich siedzimy, śpimy, wypłakujemy oczy. Ważne jest by były one zawsze piękne.