Sypialnia marzeń

Artykuł / Inspiracje

Nie da się ukryć, że sypialnia jest najbardziej prywatną przestrzenią w całym naszym domu. Jako, że nieczęsto zapraszamy tam gości: przyjaciół i rodzinę, możemy trochę poeksperymentować i stworzyć wnętrze, o jakim tylko marzymy.
Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się postawić w sypialni wannę. Niewątpliwie w przypadku domów o większym metrażu jest to idealna opcja. Ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym są ściany przyozdobione drzwiami. Czym bardziej różnorodne rozmiary, kolory czy klamki tym lepiej – ciekawiej. Wiele osób łączy strefę sypialną z łazienkową tworząc między tymi dwoma pomieszczeniami przejście np. w postaci szklanych drzwi. Niezwykle użyteczną dekoracją jest również kominek. Musimy jednak pamiętać, że spełni on swoją role należycie, tylko wtedy, jeżeli będzie zamontowany na dość znacznej wysokości, a nie przy samej ziemi.
Sypialnia jest miejscem, w którym możesz dowolnie eksperymentować. To TY decydujesz czy postawisz subtelny minimalizm, czy wręcz przeciwnie, zalejesz całe wnętrze feerią barw. Stylowo zaaranżowane pomieszczenie sprawia, że odpoczynek w nim stanie się o wiele bardziej przyjemny.
Zależnie od tego, kto dominuje w domu: mężczyzna czy kobieta, takie dodatki rządzą w sypialni. Płeć piękna lubuje się w subtelnych dodatkach, delikatnych pastelach oraz zwiewnych i zmysłowych tkaninach, mężczyźni natomiast wolą wyraziste barwy i zdecydowanie mniej zbędnych akcesoriów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią.